[Company Logo Image]  Domácí sauny - prodej, instalace, poradenství, zásilková služba    

Home Doporučujeme Prodej Mapa WEBu Zaměstnání Kontakt Hledání         

Home

Vážení klienti,

        Vítáme Vás na stránkách výrobce a dodavatele saunového vybavení. Snažili jsme pro Vás navrhnout naše www stránky jednoduše a cíleně, aby jste bez zbytečného ztrácení času nalezli rychle vše pro Vaši novou saunu. Děkujeme za Vaši návštěvu.


Náš cíl

Naším cílem je uvést na český trh kvalitní a cenově dostupné sauny. Nabízíme pouze kvalitní výrobky předních světových výrobců saun jako SAWOTEC, NARVI, HARVIA, FINNLEO a EOS. Všechny produkty dodávané naší firmou jsou certifikované a mohou se používat na celém území EU.


Profil společnosti

    Naše firma se zabývá výrobou saun, stavbou kompletních saun a distribucí kompletního vybavení saun. Náš sortiment zboží dodáváme zákazníkům v celé České a Slovenské republice. Naši zákazníci zejména oceňují náš flexibilní a kreativní přístup k jejich individuálním potřebám. Každému zájemci zdarma doporučíme vhodnou saunu a její vybavení. Nebudeme Vám tvrdit, že již nelze levnějšího dodavatele saun v České a Slovenské republice nalézt, ale ujišťujeme Vás, že stavíme sauny kvalitně a z kvalitních materiálů. Naše sauny Vám budou dlouho sloužit.

 
Provozovna -  Horažďovice
 
Adresa

A-V

Ing. Václav Chládek

Komenského 190

341 01 Horažďovice, Czech Republic

IČO: 69441634

DIČ: CZ8007071996

        Mapa , Foto budovy
 
 
 
 
 
 
E-mail - technické informace a objednávky
 
        info@domaci-sauny.com
 
 

 

Home ]

Pošlete e-mail: info@domaci-sauny.com
Copyright © 2004 A-V
Poslední modifikace: 1/2/202
4

Spolupracujeme: A-V produkt, Kup-saunu, PageRank.cz, A-V, EKO KOMFORT SEZNAM